Nákupný košík
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
zobraziť1 2 3

Kontaktujte nás a získajte množstevnú zľavu !!!
LUDGERS PLATINUM zľava pre prvidelný odber platí pri ročnom odbere od 500 Kg / od 2 vriec mesačne
LUDGERS PLATINUM rabatt gilt bei einer Jahresabname ab 500 Kg / ab 2 Säcke / monatlich

Pre viac informácii o krmive a výživových doplnkoch Ludger Beerbaum Produkte GmbH kontaktujte prosím MVDr Silviu Matějů, 00421911170790, info@jazdeckepotreby-sk.sk

Kontaktieren Sie uns und wir kommen gerne bei Ihnen vorbei. Nämlich in den Reitstall oder Reitclub, wo wir die Ludgers Produkte präsentieren können. Jedes Tier wird individuell behandelt, deshalb empfehlen wir Ihnen Futter nach dem Bedürfnis Ihres Pferdes. Natürlich haben wir speziell für Sie sehr interessantes Rabattprogramm vorbereitet. Und zwar für Alle!

Qualität Füttern aus Überzeugung.
Mehr Informationen über Pferdefutter und Ergänzungsfuttermittel Ludger Beerbaum Produkte in der Ordination Tierarztpraxis Palme Bahnstrasse 10, 2230 Gänserndorf bei Dr. Matějů oder unter
www.reitsportartikel-at.at , 00421911170790, info@jazdeckepotreby-sk.sk

Kontaktujte nás a získajte množstevnú zľavu !!!
Kontaktujte nás a my Vás radi navštívime priamo vo vašej stajni alebo jazdeckom klube, kde Vám odborne odprezentujeme produkty  „LUDGERS“ . Ku každému zvieraťu pristupujeme individuálne a odporučíme Vám krmivo presne podľa jeho potrieb.Navyše máme pripravený veľmi zaujímavý zľavový program a to pre každého. Kvalita z presvedčenia.

Qualität Füttern aus Überzeugung.
www.reitsportartikel-at.at , 00421911170790, info@jazdeckepotreby-sk.sk

Posledné komentáre
Veľmi pevná deka, stajňová ale vode-odolná, Carluccimu perfektne sadla :)
S objednaním tohto saka som bol nadmieru spokojný. Farba zodpovedá farbe na fotke. Výborná kvalita za prijateľnú cenu. Vrelo odporúčam.
Krásné rajtky z příjemné látky, která se navíc dobře pere. Grip na rajtkách je velmi komfortní, jezdec díky němu neklouže v sedle. Nevýhodou je, že jsou hodně široké v kolenou.
Třmeny výborně pomáhají stabilizovat nohu při ježdění, cítím rozdíl oproti ostatním třmenům zejména díky široké nášlapné ploše, jsou těžké, takže se nepřetáčí a navíc mají krásný design.
Práve dnes otestované ! Sú super, nie len krásny design ale aj výborná funkčnosť !
Chrániče Lorenzini sú úžasné, neskutočne prepracovaný Taliansky design a perfektná ochrana pre Vášho koňa. Určite odporúčam !
Rajtky sú perfektné, výborne sedia a grip Comfistick naozaj funguje ! Rozhodne dobrá voľba.
Materiál vyzerá Ok, uvidím koľko vydrží.
Ohlávka je super, odporúčam
Tričko je z veľmi dobrého materiálu a perfektne sedí. Každopádne odporúčam.