Nákupný košík
s DPH:0.00,- €
zobraziť1 2 3

Zľavový program

Zľavový program je určený pre všetkých našich zákazníkov, ako odmena za dôveru a vernosť.
Výhody programu môžete začať využívať, ako členovia klubu ihneď po registrácii.
S registráciou získavate hneď niekoľko výhod:

Budete informovaní o prebiehajúcich akciách na našich stránkach.

Trvalá zľava 2% na všetky výrobky ihneď po registrácii.
Pohyblivá zľava 3% až 10% platí pri nazbieraní minimálne 500 bodov.
1 Euro = 1 Bod

Pri nazbieraní    500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 3 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  1500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 5 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  2500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 7 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  5000 bodov  získavate ceľkovú zľavu 10 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.

Výška zľavy je vyhodnocovaná za posledných 365 dní.
Body nieje možné prevádzať na inú osobu alebo požadovať za ne finančnú náhradu.
Zľavy neplatia na už zľavnený, akciový tovar a
Ludger Beerbaum Produkte GmbH.

Poštovné zdarma pri nákupe od 250 Eur.

Zľavy na Krmivo od Ludger Beerbaum Produkte GmbH.

Kategória Silver                            zľava   5%       pri ročnom odbere            500 - 1500 kg
Kategória Gold                             zľava 10%       pri ročnom odbere          1500 - 4000 kg
Kategória Platinum                      zľava 15%        pri ročnom odbere       4000 - 10.000 kg

Naposledy navštívené
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / produkt.
 Posledné komentáre
Veľmi pevná deka, stajňová ale vode-odolná, Carluccimu perfektne sadla :)
S objednaním tohto saka som bol nadmieru spokojný. Farba zodpovedá farbe na fotke. Výborná kvalita za prijateľnú cenu. Vrelo odporúčam.
Krásné rajtky z příjemné látky, která se navíc dobře pere. Grip na rajtkách je velmi komfortní, jezdec díky němu neklouže v sedle. Nevýhodou je, že jsou hodně široké v kolenou.
Třmeny výborně pomáhají stabilizovat nohu při ježdění, cítím rozdíl oproti ostatním třmenům zejména díky široké nášlapné ploše, jsou těžké, takže se nepřetáčí a navíc mají krásný design.
Práve dnes otestované ! Sú super, nie len krásny design ale aj výborná funkčnosť !
Chrániče Lorenzini sú úžasné, neskutočne prepracovaný Taliansky design a perfektná ochrana pre Vášho koňa. Určite odporúčam !
Rajtky sú perfektné, výborne sedia a grip Comfistick naozaj funguje ! Rozhodne dobrá voľba.
Materiál vyzerá Ok, uvidím koľko vydrží.
Ohlávka je super, odporúčam
Tričko je z veľmi dobrého materiálu a perfektne sedí. Každopádne odporúčam.