Nákupný košík
 Podporované platby
VUBpay

Zľavový program

Zľavový program je určený pre všetkých našich zákazníkov, ako odmena za dôveru a vernosť.
Výhody programu môžete začať využívať, ako členovia klubu ihneď po registrácii.
S registráciou získavate hneď niekoľko výhod:

Budete informovaní o prebiehajúcich akciách na našich stránkach.

Pohyblivá zľava 3% až 10% platí pri nazbieraní minimálne 500 bodov.
1 Euro = 1 Bod

Pri nazbieraní    500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 3 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  1500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 5 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  2500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 7 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  5000 bodov  získavate ceľkovú zľavu 10 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.

Výška zľavy je vyhodnocovaná za posledných 365 dní.
Body nieje možné prevádzať na inú osobu alebo požadovať za ne finančnú náhradu.
Zľavy neplatia na už zľavnený, akciový tovar a
Ludger Beerbaum Produkte GmbH.

Poštovné zdarma pri nákupe od 250 Eur. (Na vybraný tovar)

Zľavy na Krmivo od Ludger Beerbaum Produkte GmbH.

Kategória Platinum                            zľava   10%       pri ročnom odbere            500 - 1500 kg

EQUISTORE Crazy sale