Nákupný košík
s DPH:0.00,- €
 EQUISTORE Newsletter

Zľavový program

Zľavový program je určený pre všetkých našich zákazníkov, ako odmena za dôveru a vernosť.
Výhody programu môžete začať využívať, ako členovia klubu ihneď po registrácii.
S registráciou získavate hneď niekoľko výhod:

Budete informovaní o prebiehajúcich akciách na našich stránkach.

Trvalá zľava 2% na všetky výrobky ihneď po registrácii.
Pohyblivá zľava 3% až 10% platí pri nazbieraní minimálne 500 bodov.
1 Euro = 1 Bod

Pri nazbieraní    500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 3 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  1500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 5 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  2500 bodov  získavate ceľkovú zľavu 7 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.
Pri nazbieraní  5000 bodov  získavate ceľkovú zľavu 10 %, ktorá bude uplatnená ihneď pri daľších nákupoch.

Výška zľavy je vyhodnocovaná za posledných 365 dní.
Body nieje možné prevádzať na inú osobu alebo požadovať za ne finančnú náhradu.
Zľavy neplatia na už zľavnený, akciový tovar a
Ludger Beerbaum Produkte GmbH.

Poštovné zdarma pri nákupe od 250 Eur.

Zľavy na Krmivo od Ludger Beerbaum Produkte GmbH.

Kategória Silver                            zľava   5%       pri ročnom odbere            500 - 1500 kg
Kategória Gold                             zľava 10%       pri ročnom odbere          1500 - 4000 kg
Kategória Platinum                      zľava 15%        pri ročnom odbere       4000 - 10.000 kg

EQUISTORE Crazy sale